Ramazan ayında lezzetli sofralar Banvit’se tamam!  

Ramazan ayında lezzetli sofralar Banvit’se tamam!   

Özenle hazırlanan bereketli iftar ve sahur sofaları için Banvit’in piliç, hindi, şarküteri ve hazır ürün kategorisindeki geniş ürün yelpazesi birbirinden lezzetli ve pratik alternatifler sunuyor.

 Beyaz et kategorisinde Türkiye’de en çok tercih edilen marka* olan Banvit, geniş ürün yelpazesi ile Ramazan ayında da özenle hazırlanacak sofralar için tüketicilerine birbirinden lezzetli ve pratik alternatifler sunuyor. Geleneksel iftar ve sahur sofralarında tercih edilebilecek piliç ve hindi eti ürünleri yanı sıra şarküteri grubu ürünleri de sofraları zenginleştirecek diğer alternatiflere sahip. Şarküteri grubundaki sucuk, salam, jumbo sosis ailesi ve hindi füme ürünleri veya piliç eti kullanılarak hazırlanan kaplamalı çıtır lezzetler, döner, kebap, köfte, schnitzel ve nuget gibi ısıtılarak tüketilmeye kısa süre içinde hazır hale gelen ürünler, Banvit’in tüketicilerine sunduğu lezzetli seçenekler arasında.

Yenilenen lezzet serisi iş başında…

Banvit’in yakın zamanda tüketicileri ile buluşturduğu yenilenen “Lezzet Serisi” ailesi hazır yemek grubunda gurme lezzetler arayanlar için üç farklı seçeneğe sahip. Restoran lezzetlerini mutfaklara taşıyan köri soslu tavuk, acılı tavuk fajita, yayla soslu tavuk kuşbaşı ürünlerinden oluşan “Lezzet Serisi”, usta şeflerin özel tarifleriyle yenilenen reçeteleri sayesinde sofralara farklı bir lezzet getiriyor. Hazır olarak soslanmış olmaları nedeniyle ilave bir işleme tabi tutulmasına gerek olmayan ve yumuşacık tavuk etleriyle hazırlanan “Lezzet Serisi” ürünleri, 6-7 dakikada kolayca servise ve tüketilmeye hazır hale getirilebiliyor.

Kilitli ambalaj ve gerektiği kadarını tüket kolaylığı Banvit’te…

Banvit’in Ramazan ayında tüketicilerine sunduğu diğer bir kolaylık ise özel şoklama teknolojisiyle ürettiği Dondurulmuş Piliç Baget, Bonfile Göğüs, Kanat ve Izgara Tava ürünleri. Kilitli aç-kapa ambalaj özelliğine sahip bu ürünler, gerektiği kadarını poşetten alıp, kalanını bir sonraki kullanıma kadar derin dondurucuda güvenle saklamaya olanak sağlıyor. -40 derecede hızla dondurulan bu ürünler, hem birbirlerine yapışmıyor hem de besin değerleri ve lezzetleri korunmuş oluyor.