Diğer

Home Diğer
Doğal Yaşam Tarzına Uygun Çözümler

Doğal Yaşam Tarzına Uygun Çözümler

Zoha Kimyasal, sürdürülebilirlik ve kaliteyi bir araya getirerek, Sugas %100 şeker kamışından üretilen doğal tabaklarımızla çevreye ve tüketiciye katkı sağlıyor. Günümüzde çevresel sorumluluk her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Zoha Kimyasal ise doğanın bizlere sunduğu bu benzersiz ham maddenin güzelliklerini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyor. Şeker kamışından üretilen tabaklar, plastik tabaklara bir alternatif sunuyor ve doğanın hassasiyetine saygı gösteriyor.

İklimlendirme Sektörü, Systemair’in Yeni Çözümleriyle İlk Kez  ISK-SODEX İSTANBUL’da Tanıştı

İklimlendirme Sektörü, Systemair’in Yeni Çözümleriyle İlk Kez  ISK-SODEX İSTANBUL’da Tanıştı

Havalandırma ürünlerinde Avrupa pazar liderliği ve öncülüğünü sürdüren Systemair, iklimlendirme sektörünün tüm dünyadan temsilcilerini tek çatı altında buluşturan ve zemin hazırladığı iş birlikleriyle sektörün büyüme ivmesine önemli bir katkı sunan ISK-SODEX ISTANBUL Fuarı’nda yeni çözümlerini tanıttı. Dünyanın her yerinden konusunda uzman katılımcılara veri merkezi soğutma çözümü Geniox Tera F ile sınıf havalandırma ünitesi Sense’i ilk kez tanıtan Systemair, yeni nesil V8 serisi VRF sistemlerini de Türkiye’de SYSVRF3 ismiyle satışa sunan ilk şirket olarak fuarda ziyaretçilerini ağırladı.

Nespresso Tüm Dünyanın Sevdiği Lezzet  “Kahve”nin Geleceğine Sahip Çıkıyor

Nespresso Tüm Dünyanın Sevdiği Lezzet “Kahve”nin Geleceğine Sahip Çıkıyor

Nespresso, Yağmur Ormanları İttifakı (Rainforest Alliance) ile ortaklaşa oluşturulan Nespresso AAA Sürdürülebilir Kalite™ Programı’nın 20. yıldönümünü kutlayarak yenilenebilir tarıma ve kahvenin geleceğine dikkat çekiyor. Bu sürdürülebilirlik yaklaşımının bir parçası olarak başlattığı Reviving Origins programıyla da dünyanın en nadide, en seçkin kahvelerinin geleceğini koruma altına alıyor.

Korkmaz ve Koruncuk Vakfı’ndan Depremden Etkilenen Kız Çocukları İçin Anlamlı İş Birliği

Korkmaz ve Koruncuk Vakfı’ndan Depremden Etkilenen Kız Çocukları İçin Anlamlı İş Birliği

Paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri alanında dünyanın önde gelen markalarından Korkmaz, geçtiğimiz yıl geride bıraktığı 50. yılını Koruncuk Vakfı ile gerçekleştirdiği anlamlı iş birliğiyle taçlandırıyor. “50 Şef 50 Efsane Tarif: 50 Şefin Geleceğe Bırakmak İstediği 50 Orijinal Tarif” isimli kitap projesini hayata geçiren Korkmaz, kitabı gastronomi meraklılarının beğenisine sundu.

Avansas’ta Üst Düzey Atama

Avansas’ta Üst Düzey Atama

Türkiye'nin iş yeri alışveriş platformu Avansas’ın yeni Brand Marketing & SOHO Growth Direktörü Nevra Duygu Duru oldu. Duru, şirketin pazarlama ekibine liderlik edecek. 

Geniş Alanlarda Mükemmel İklim

Geniş Alanlarda Mükemmel İklim

Bosch Climate 5000L F Salon Tipi Klima pazara sunuldu.
Üstün kalitede iklimlendirme sağlayan yüksek teknolojiye sahip ürünler geliştiren Bosch Home Comfort Group, geniş iç mekanlarda mükemmel ortamı sağlayacak Bosch Climate 5000L F Salon Tipi Klimasını kullanıcıların beğenisine sundu.

Upcycle İstanbul Art and Design Festival, 16-17 Eylül’de Müze Gazhane’de

Upcycle İstanbul Art and Design Festival, 16-17 Eylül’de Müze Gazhane’de

İstanbul’un ileri dönüşümü odağına alan, sosyal etkisi yüksek, çevre dostu festivali Upcycle İstanbul Art and Design Festival, başlattığı ileri dönüşüm hareketini bir üst seviyeye çıkarmaya hazırlanıyor. 16 Eylül Dünya Temizlik Günü ve 17 Eylül tarihlerinde Müze Gazhane’de gerçekleşecek festivalin bu seneki teması ise sorumlu tüketim.